Мешканці Мельниківського старостинського округу у будівлі старостату отримуватимуть кілька послуг.

Дата: 06.10.2022 14:54

Фото без описуВалківська міська рада прийняла рішення об’єднати у Мельниковому в одному приміщенні роботу старостату та медичного пункту.

Таке рішення  не лише дасть можливість зекономити кошти за оплату енергоносіїв та час людей, а й  забезпечить  комфортне і безпечне перебування відвідувачів у будівлі.

Для цього в приміщенні старостату працівники КУ «Місцева служба комунальної власності» встановили новий твердопаливний котел та заготували  дрова на зиму за сприяння старости Валентини Сердюк  та місцевих підприємців.

«Проблеми  з електрикою в будівлі були давно, але, як завжди, на це не вистачало коштів. Звернувшись до місцевої служби з благоустрою, створеної в нашій громаді, ми отримали кваліфіковану допомогу бригади електриків. Вони  якісно та швидко замінили електропроводку. Тепер наше приміщення в повній безпеці, а напруга дозволить використовувати необхідну кількість електричних приладів як для нашої роботи, так і для роботи медиків» - зазначила Валентина Сердюк.

Наразі,  в приміщенні ведуться ремонтні роботи у двох кімнатах майбутнього  медичного пункту, роботу якого планується розпочати  уже в жовтні.

Як доповнила Валентина Сердюк,  в приміщенні старостату також двічі на тиждень працює і виїзне поштове відділення, тож  тепер, завітавши до старостату,  люди можуть вирішити відразу кілька важливих питань.