Як відбувається підготовка до зими на Валківщині.

Дата: 26.09.2022 16:04

Фото без описуПитання розглянули на засіданні комісії ТЕБ та НС.

Об’єкти соціальної сфери та структурні підрозділи готові до холодної пори року на 90 відсотків. Наразі ще триває модернізація 2-х котелень та продовжується закупівля твердого палива, повідомила Марина Редько, начальник відділу ЖКГ міської ради. Вона також зазначила, що на альтернативні види палива повністю переведено заклади медицини, а заклади освіти - на 84 відсотки.

В рамках готовності до роботи в осінньо-зимовий період в установах комунальної сфери здійснено заміну шести опалювальних приладів.

Також повністю виконано заплановані роботи по водопровідно-каналізаційному господарству. Так, здійснено ремонт водопровідної мережі протяжністю 1,5 км, каналізаційної мережі – 0,3 км.

Але є й проблеми. Пов’язані вони здебільшого, із заготівлею піщано-сольової суміші для дорожньо-транспортного господарства, оскільки через воєнні дії солевидобувна промисловість в країні не працює. В цілому ж дорожньо-транспортне господарство здійснює підготовку техніки за планом.

Підводячи підсумки засідання, прийнято рішення тримати постійно на контролі накопичення палива, піщано-сольової суміші, паливно-мастильних матеріалів.

Також міський голова Валерій Скрипніченко акцентував увагу на постійному контролі за сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах, для недопущення в них критичної ситуації з опаленням та харчуванням.