З глибоким сумом сповіщаємо громаді про загибель нашого земляка з Огульців.

Дата: 05.09.2022 10:30

28 серпня при захисті Батьківщини загинув ще один захисник України, наш земляк з Огульців Холодний Владислав Олександрович.

Йому назавжди залишилося 27 років.

Народився Владислав в с. Огульцях 28 листопада 1995 року.

Дитинство та юність пройшла в селі. Тут навчався та закінчив Огульцівську школу. Пройшов строкову службу в лавах Збройних сил України.

На початку березня старший солдат Владислав був призваний на військову службу. Воював радіотелефоністом-лінійним наглядачем відділення зв'язку взводу управління у мінометній батареї.

28 серпня поблизу населеного пункту Соледар, що на Донеччині, виявивши мужність та стійкість Холодний Владислав Олександрович загинув.

Вічна слава Герою та вічна пам’ять Владу!

Неможливо словами загоїти біль та гіркоту близьких від втрати рідної людини. Батьки втратили сина, сестра брата, дружина люблячого чоловіка, а маленька донечка, якій нещодавно виповнилося 3 роки, найкращого у світі батька.

Висловлюємо глибокі слова співчуття у непоправному горі.

Прощання з Героєм та похорон відбудеться завтра, 3 вересня 2022 року о 12.00 годині за адресою с. Огульці провулок Західний,8.