Валківська міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет ради глибоко сумують з приводу передчасної смерті Новомерчицького старости Решетька Віталія Валентиновича.

Дата: 01.08.2022 12:30

Фото без опису31-го липня 2022 року передчасно пішов з життя староста Нового Мерчика Віталій Решетько. Страшна звістка сколихнула село у неділю ввечері. Колеги, знайомі, новомерчани та всі, хто спілкувався з цією гарною людиною, знали його як відповідального очільника старостату, чоловіка з широким серцем та світлою душею.

Решетько Віталій Валентинович був затверджений на посаду старости Новомерчицького старостату Валківської міської ради з 22 грудня 2020 року. Офіційно до виконання своїх обов’язків приступив 5 січня 2021 року.

За час роботи на посаді старости здійснив безліч добрих справ для відродження і процвітання Нового Мерчика.

У Віталія Решетька ще було багато планів та ідей, але доля розпорядилась інакше.

Село втратило свого надійного керманича, а рідні  - близьку людину та вірного друга.

Міська рада, депутати, колеги по роботі глибоко сумують через непоправну втрату та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Прощання з Решетьком Віталієм Валентиновичем відбудеться завтра,  2 серпня,  біля Новомерчицького старостату о 12.00 год.