Дуже прикро, та до громади знову прийшла похоронка.

Дата: 04.07.2022 15:05

Фото без опису1 липня загинув ще один захисник України, наш земляк з Ков’яг Тимошенко Вячеслав Сергійович.

Йому назавжди залишилося 43 роки.

Вячеслав Сергійович народився та ріс у Ков’ягах. Тут навчався в школі, працював на комбінаті «Планета», виконував різні будівельні роботи. Був сумлінним та відповідальним. Своєї родини не мав, проживав з мамою Тетяною Іванівною, яку дуже любив та нею опікувався.

В 2014 році проходив службу в АТО, мав досвід воєнної справи. 6 березня цього року був призваний старшим солдатом на боротьбу з російським окупантом, був снайпером у своїй військовій частині.

1 липня в тяжкому бою, виявивши стійкість та мужність, Тимошенко Вячеслав Сергійович поліг за нашу Батьківщину.

Низький уклін мамі Тетяні Іванівні за такого сина-Героя.

Слова глибокого жалю та скорботи висловлюємо мамі, яка хоронить вже другого сина та усім рідним і близьким загиблого.

Вячеслава Сергійовича завжди пам’ятатимуть у селищі та на Валківщині як вірного сина України, справжнього патріота, який загинув за рідну землю, порядну та чесну людину.

Царство небесне, тобі Вячеславе та світла пам’ять.

Прощання з захисником України Тимошенко Вячеславом Сергійовичем та похоронна церемонія відбудуться у Ков’ягах завтра, 5 липня, о 12.00 год. за адресою: вул. Гагаріна,6

Поховають Вячеслава на Перекіпському цвинтарі біля батька та брата.