Знову скорботна новина для Валківщини.

Дата: 27.06.2022 13:06

Фото без опису21 червня при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність загинув наш земляк, огульчанин Харечко Валентин Володимирович. Йому назавжди залишиться 46 років.

23 березня він був призваний на військову службу по мобілізації, був старшим розвідником 1 розвідувального відділення розвідувального взводу 2 мотопіхотного батальйону військової частини А1302. Солдат Харечко Валентин Володимирович мужньо захищав свою землю від окупанта та віддав за Батьківщину найдорожче – своє життя.

Він чесно прожив своє життя, залишив по собі багато добрих справ. З 2014 року був у зоні антитерористичної операції та мав досвід воєнної справи. Але, нажаль, нещадна смерть у цій проклятій війні забрала у нас відважного воїна, у дружини люблячого чоловіка, у двох дітей чудового батька, у односельчан вірного друга, однокласника, сусіда, товариша.

Вічна пам’ять тобі, Валентине!

Розділяємо з рідними пекучий біль від неповторної втрати, глибоко сумуємо та співчуваємо.