Загинув Юрій Іщев

Дата: 20.06.2022 15:28

Фото без описуТяжка звістка знову сколихнула Валківщину. У бойових діях на Харківщині загинув валківчанин Іщев Юрій Ігорович. Йому було лише 38 років.

Вже на другий день після повномасштабного російського вторгнення Юрій пішов захищати Україну, оскільки мав бойовий досвід як ветеран АТО.

Юрій Іщев народився в місті Полтава, там закінчив і школу. Працював зі своїм батьком у приватному бізнесі. А останні декілька років жив зі своєю дружиною валківчанкою та двома синами у Валках.

Як захисник України має безліч військових нагород за доблесть та мужність у боях за Україну.

17 червня Валківська громада та вся країна втратила ще одного героя, який мав виховувати синів і жити у вільній країні, кохати, захоплюватись байками та робити Україну кращою. Але не судилось - його життя обірвалось в бою за визволення рідної землі від ворога.

Валківщина запам’ятає його яскравим байкером, батьком, чоловіком, мужнім воїном.

Без сина лишились батьки, молода дружина стала вдовою, осиротіли двоє хлопчиків.

Вічна пам’ять і слава герою. Ти житимеш вічно в наших серцях.

Іщев Юрій Ігорович буде похований у Валках на Коржівському цвинтарі. Провести в останній путь та віддати шану вдячності герою можна буде за адресою місто Валки, вулиця Благовіщенська, 41. Про час буде повідомлено пізніше.