Валківська міська рада підтримує розвиток кооперативного сектору економіки в громаді як важливу складову "продовольчого фронту".

Дата: 23.05.2022 16:27

Фото без описуУчасть сільськогосподарського кооперативу "Наш Добробут" в проекті #КартопелькаUA, що реалізує Агрiко Україна за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Як повідомив Валерій Бушнов, голова СОК "Наш Добробут" на своїй  Фб-сторінці:

"Продовольча безпека завжди потребувала конкретної роботи з виробниками сільськогосподарської продукції. Особливо це актуально сьогодні, коли в країні війна і ставиться вимога тримати «продовольчий фронт». Завдяки підтримці Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО з аграрного і сільського розвитку сільськогосподарський кооператив «НАШ ДОБРОБУТ» у співпраці з @Валкiвською мicькою радою забезпечив високоякісним посадковим матеріалом голландської картоплі не лише членів кооперативу, а й багатьох мешканців громади.

У рамках проекту #КартопелькаUA, що реалізує Агрiко Украiна за підтримки @USAID_АГРО, до Валківської міської ради надійшло 10 т насіннєвої картоплі сортів Рев’єра та Пікассо: її отримали 117 домогосподарств і фермерське господарство «Марінда». Це дасть можливість посівні площі під цією стратегічною культурою збільшити майже на 3,5 га.

Згідно умов проєкту весь посадковий матеріал наданий на безоплатній основі. Усі, хто його отримав, на базі бізнес-інкубатора/молодіжного хабу «Розвиток» матимуть безкоштовний доступ до навчальних програм і консультативного супроводу з питань сучасних технологій вирощування картоплі.

Вирощуйте! Дбайте про продовольчу безпеку своїх сімей, а лишки вирощеного СОК «НАШ ДОБРОБУТ» допоможе реалізувати.

Розвиваючи кооперативний сектор економіки, зможемо забезпечити добробут мешканців громади."