Інструкції, пам'ятки, рекомендації

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі та цінні папери.

08:37 24.02.2022

Дії при виявленні вибухового пристрою

Про своєчасне інформування щодо виявлення вибухових пристроїв Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки:

08:33 24.02.2022

Рекомендації щодо дій населення з виявлення ознак можливої підготовки до проведення терористичних актів З метою виявлення ознак можливої підготовки до проведення терористичних актів у багатоквартирних житлових будинках (на об'єкті) і поблизу них необхідно:

08:04 24.02.2022