Охорона навколишнього природного середовища

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ФГ «КРАВЧЕНКО ПЛЮС»

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «КРАВЧЕНКО ПЛЮС» (ФГ «КРАВЧЕНКО ПЛЮС»; код ЄДРПОУ 44577600; юридична адреса: 63042, Харківська область, Богодухівський район, с.Сніжків, вул.Абрикосова, 45; (380) 989073097, e-mail: sn250875@ukr.net) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Обʼєкт розташований за адресою: 63042, Харківська область, Богодухівський район, с.Сніжків, вул.Абрикосова, 45.

10:54 04.12.2023

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» повідомляє про наміри щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктів якої - свердловина №41 Коломацького ГКР знаходиться за адресою: Харківська обл., Богодухівський р-н., Валківська міська територіальна громада, повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

09:03 20.10.2023

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ», (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності № 202361410787).

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

09:44 11.08.2023

Підприємство СТОВ «Ніка» повідомляє про застосування пестицидів і хімікатів

Підприємство СТОВ «Ніка» повідомляє про застосування з 02.08.2023р. по 04.08.2023р. пестицидів та агрохімікатів (препарати: «Отаман» - 4 клас токсичності для бджіл, діюча речовина: калійна сіль гліфосату) на полях, які межують з населеними пунктами Баранове, Костів та Новий Мерчик.

15:38 02.08.2023

Підприємство СТОВ «Ніка» повідомляє про застосування пестицидів і хімікатів

Підприємство СТОВ «Ніка» повідомляє про застосування з 27.07.2023р. по 01.08.2023р. пестицидів та агрохімікатів (препарати: «Отаман» - 4 клас токсичності для бджіл, діючі речовини: гліфосат) на полях, які межують з населеними пунктами Баранове та Костів.

17:18 27.07.2023