До Валок "на щиті" повертається Герой
Ігор Володимирович Цікало народився 19 грудня 1983 року в Луганську. Його дитинство минуло у містечку Свердловськ на Луганщині, а з одинадцяти років його життя було пов’язане з Валками — містом його батька, яке стало для нього рідним. Тут він навчався у Валківській середній школі, дорослішав, здобував освіту, працював, створив сім’ю та будував своє життя.
Ігор щиро цікавився історією Валківщини, був відомим блогером і постійно відкривав для себе та для інших історії рідного міста і громади.
Ігор був доброю, щирою та чесною людиною. Після закінчення Харківського медичного коледжу №1 працював у Валківській районній санітарно-епідеміологічній станції, а згодом — лаборантом у ТОВ «НЬЮТОН-ПРОМСЕРВІС». Його поважали колеги та друзі за відповідальність, людяність і готовність допомогти.
Коли на нашу землю прийшла війна, Ігор не залишився осторонь. Спочатку вступив до лав Валківської територіальної оборони, а у січні 2024 року добровольцем пішов на фронт. Попри проблеми зі здоров’ям і «білий квиток», він не зміг стояти осторонь, бо понад усе любив свою країну та хотів захистити рідних.
Служив у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. Виконував бойові завдання під Вовчанськом та на Курському напрямку.
9 березня 2025 року Ігор загинув поблизу містечка Мирний Суджанського району Курської області під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого стрілецького обстрілу. Більше року вважався зниклим безвісти.
У нього залишилися любляча дружина Наталія, яка понад рік чекала чоловіка додому, син Костик, який мріяв, що тато поведе його до першого класу, мама Олена та сестра Марина, які до останнього вірили у зустріч із рідною людиною.
Ігор був веселим, світлим, відданим своїй сім’ї та Україні. Він умів любити, підтримувати, дарувати тепло й надію. Для своїх рідних він назавжди залишиться найкращим чоловіком, турботливим батьком, люблячим сином і братом.
Валківська міська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким і побратимам Ігоря Володимировича Цікала. Схиляємо голови в скорботі разом із вами.
Невимовний біль тяжкої втрати.
Для України він назавжди залишиться Героєм, який віддав найдорожче за наше майбутнє та свободу.
Вічна пам’ять і шана Герою.