Звернення Валківського міського голови Валерія Скрипніченка
Дорогі жителі Валківської громади!
Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті і примирення й День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — дні, що нагадують нам про страшну ціну миру, про мільйони зруйнованих доль і про незламність людського духу.
Ми схиляємо голови перед усіма, хто боровся з нацизмом, хто віддав своє життя за свободу і майбутнє наступних поколінь. Їхній подвиг — це не лише сторінка історії, а й дороговказ для нас сьогодні.
Понад 80 років ми бережемо святу пам’ять поколінь про жертовність і силу українського народу в ті страшні часи. Тож сьогодні особливо важливо берегти меморіальні місця нашої громади, де покояться наші земляки, вшановувати їхню пам’ять і передавати її наступним поколінням.
Адже нині Україна знову переживає важкі випробування. Знову наш народ змушений боронити свою землю, свою незалежність, своє право на життя. І, як і тоді, вирішальними є єдність, мужність і віра.
Я впевнений, що так само — з глибокою шаною і вдячністю — будуть пам’ятати і кожного героя, який поклав своє життя у боротьбі проти російського ворога.
Ми пам’ятаємо минуле і сьогодні, як ніколи, цінуємо кожен день відносного миру й тиші у нашій громаді, підтримуючи наших захисників, які продовжують боротьбу за свободу України.
Переконаний: як і тоді, правда і сила духу переможуть. Україна обов’язково вистоїть і здобуде свою Перемогу.
Вічна пам’ять полеглим. Честь і слава живим Героям.
З повагою,
Валерій Скрипніченко