УВКБ ООН у співпраці з БФ "Право на Захист" передали ще шість нових холодильників для мешканців облаштованого в громаді місця для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Дата: 04.07.2024 09:44

Фото без опису«Ми дуже вдячні місцевій владі й усім благодійникам, завдяки яким маємо житло і все найнеобхідніше у повсякденному побуті, а сьогодні слова вдячності адресуємо команді СССМ БФ "Право на Захист", бо холодильники, та ще зараз, у таку спеку – просто життєво необхідні» - говорять ВПО, для яких цей шелтер став на якийсь час домівкою.

Фото без описуУмовами, потребами, побажаннями людей, які проживають у шелтері, під час спілкування з ними поцікавився міський голова Валерій Скрипніченко. Принагідно, зважаючи на звернення директора  закладу Анастасії Халимон, було вирішене питання про впорядкування території поруч з майданчиком автономної каналізації.

«Розуміючи, наскільки складно людям, які через війну втратили своє житло, чи через постійні обстріли або окупацію змушені були його покинути, намагаємося зробити все можливе, щоб  у нас вони знайшли не тільки прихисток, а й турботу, комфортні умови для проживання, - зазначає Валерій Скрипніченко. – І щиро вдячні благодійним фондам й організаціям, котрі дуже допомагають нам у цьому».Фото без опису