Відбулося чергове засідання виконкому міської ради

Дата: 02.07.2024 13:50

Фото без опису14 питань розглянуто членами виконавчого комітету Валківської міської ради під час чергового засідання.

Ухваленими рішеннями:

- затверджено номенклатуру матеріального резерву Валківської міської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Валківської міської територіальної громади;

- надано дозвіл відділу освіти Валківської міської ради на виготовлення проєктно - кошторисних документацій для проведення ремонту систем опалення та блискавкозахисту у визначених освітніх закладах громади;

- надано дозвіл на знесення сухих та аварійних дерев;

- у новій редакції закріплено території обслуговування за закладами освіти Валківської міської територіальної громади – з урахуванням перейменованих об’єктів топоніміки.

З питань, що належать до компетенції служби у справах дітей, прийняті рішення щодо перебування дітей у сім’ї патронатного вихователя; визначення місця проживання малолітньої дитини; надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з психологічним насильством; затвердження Порядку міжвідомчої взаємодії щодо забезпечення прав та інтересів дітей на території Валківської міської територіальної громади та ін.