У Сидоренковому відкрили Алею Пам'яті загиблим землякам-захисникам

Дата: 14.06.2024 15:02

Фото без описуУ Сидоренковому відбулося урочисте  відкриття Алеї Пам'яті, якою жителі старостату вшанували подвиг своїх земляків, котрі віддали життя за свободу і незалежність України, за можливість кожному з нас жити, працювати, навчатись, відпочивати на рідній землі.

Фото без описуСидоренко Іван Миколайович, Бездітко Григорій Григорович, Макаренко Володимир Володимирович, Костенко Павло Петрович - ці імена навічно вписані в історію визвольної війни українського народу проти російських окупантів, в історію нашої громади.

Фото без описуСтели з портретами Героїв освятив настоятель православного храму отець Миколай

Фото без описуЗворушливі слова старости Ольги Корсун про подвиг наших земляків щемом відгукнулися в душах і серцях рідних загиблих воїнів та всіх присутніх на мітингу-реквіємі.

Фото без описуХвилиною мовчання усі разом вшанували пам’ять про земляків-захисників.

Після завершення мітингу рідні й односельці вклонилися місцям вічного спочинку Героїв, поклали квіти з думками про упокій душ наших небесних воїнів.

Низький уклін захисникам України. Вічна пам’ять, шана і слава Героям України! Ви назавжди у нашій пам’яті й наших серцях!Фото без опису