Знову в жалобі Валківщина – пішов з життя захисник України Любащенко Роман Валерійович з Ков’яг.
Народився Роман Любащенко 6 липня 1978 року у селі Берестове Макіївського району Донецької області в родині шахтарів. Зростав у добропорядній сім’ї трударів, змалечку був привчений до праці, а ще - до зміни місць проживання. Коли Романку було два роки, його родина перебралася до села Роздолля Первомайського району Харківської області.
А через кілька років - до Ков'яг на Валківщині. Тут Роман почав опановувати шкільну науку у місцевій школі. Але коли хлопець закінчив четвертий клас, родина знову повернулася до села Роздолля. Тут юнак і отримав середню освіту. Опісля працював охоронником на різних підприємствах Харкова.
У 2003 році разом з коханою дівчиною Жанною створили свою сім’ю. Разом раділи народженню синочка, якого назвали Богданом. Йому батько присвячував свій вільний час, передавав усі вміння та знання.
У 2014 році молода родина Любащенків обрала постійним місцем проживання селище Ков'яги, купили будинок. Роман Валерійович прагнув забезпечити родину усім необхідним, не цурався ніякої роботи. Жителі Ков'яг знали його як добропорядного сім'янина, чесного, патріотично налаштованого чоловіка.