Результати успішної співпраці з ЮНІСЕФ

Дата: 22.05.2024 08:59

Фото без описуНашу громаду з робочим візитом відвідали голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде та спеціалісти офісу Представництва у Харкові.Фото без опису

Як уже повідомлялося, Валківська МТГ була обрана до числа пілотних на Харківщині для комплексної співпраці з ЮНІСЕФ.

Наразі ряд проєктів у рамках цієї співпраці у нашій громаді вже успішно реалізовані.

У їх числі – Валківський центр життєстійкості та молодіжний центр «Салат», де й побували спеціалісти Фонду.Фото без опису

Познайомившись з роботою фахівців Центру життєстійкості, комплексом послуг, що надаються тут населенню громади, та створеними в Центрі у співпраці з ЮНІСЕФ умовами, Мунір Мамедзаде у бесіді відзначив, що це найкраще з того, що йому вже довелося побачити.Фото без опису

Приємно вразили голову Представництва ЮНІСЕФ в Україні і створені в молодіжному просторі можливості для різноманітних активностей та розвитку здібностей молоді громади – студія звукозапису, фото та відео студія, 3D-принтер та інші.

Фото без описуА також напрацювання і плани колективу «Салату» на подальший розвиток ще й завдяки участі у відповідних грантових конкурсах і проектах, про що гостям молодіжного центру розповіла його керівниця Альона Багмут.Фото без опису

Міський голова Валерій Скрипніченко щиро подякував  Представництву Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за плідну співпрацю і висловив надію на її активне продовження. А конкретні напрямки цієї  співпраці спеціалісти Фонду обговорили разом із заступницею міського голови Ольгою Борщ, начальником відділу освіти міської ради Іваном Горошком та директором Центру надання соціальних послуг Володимиром Дараганом.