Звернення Валківського міського голови Валерія Скрипніченка з нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 09:55

Шановні ветерани та жителі Валківської громади!

У ці дні ми разом з усією світовою спільнотою відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який по праву уособлює героїзм, силу духу, ратну працю нашого народу і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських  доль, нездійснених мрій і задумів.

У цей день ми віддаємо глибоку шану всім тим, хто в жорстокій битві захищав  рідну Україну від нацизму, хто віддав своє життя за мир і свободу нашої  країни, чиє ім’я  викарбуване на гранітних скрижалях перемоги, і тим, хто так і залишився  Невідомим Солдатом. Нехай  пам’ять про них ніколи не згасає, особливо в ці важливі часи, коли ворог знову нещадно атакує нашу рідну Батьківщину.

Подвиги ветеранів Другої світової, сповнені глибокого патріотизму, залишаються взірцем для їх нащадків, які нині зі зброєю в руках знову боронять рідний край, його свободу, незалежність та суверенітет від жорстокого  агресора.

Низько вклоняємося вам, мужні захисники Вітчизни. Дякую  за патріотизм і хоробрість усім воїнам нашої громади, які нині в лавах героїчних Збройних Сил України роблять  усе, щоб нарешті запанував мир на рідній землі.

Щиро бажаю всім жителям Валківщини миру і добробуту, міцного здоров’я, злагоди і взаємопідтримки, сил та терпіння, якнайшвидшої Перемоги і невичерпної віри в краще майбутнє України і нашої громади.

З повагою – Валерій Скрипніченко,

Валківський міський голова.