У Центрі життєстійкості відбулася зустріч з волонтерами
Одним із напрямків роботи Валківського центру життєстійкості є координація локального волонтерства та допомога в реалізації волонтерської діяльності.
Зустрівшись з волонтерами та представниками волонтерських об’єднань громади, заступниця міського голови Ольга Борщ передовсім подякувала усім, хто долучався до волонтерської роботи за час від початку великої війни та продовжує займатися цим донині.
Учасники зустрічі обговорили напрямки подальшої співпраці, координації роботи, у тому числі, і завдяки відновленню регулярних зустрічей учасників волонтерського руху нашої громади у Центрі життєстійкості. Також Ольга Іванівна запропонувала волонтерам долучитись до психологічних тренінгів, адже допомагаючи людям, волонтери пропускають їх біль, розпач, проблеми через себе,і як наслідок, нерідко самі стикаються з проблемою психологічного вигорання, тож робота з психологом в такій ситуації не буде зайвою.
Ольга Борщ стисло поінформувала учасників волонтерського руху про напрацювання міської ради в залученні благодійних фондів і міжнародних організацій та проекти, реалізовані в громаді за їх підтримки. А волонтери поділилися власним досвідом проєктної роботи. Докладніше про це – у наступних публікаціях.