Дата: 24.03.2024 08:48

Фото без описуШановні мешканці!

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» повідомляє, що

наш фонд є партнером Агенції ООН у справах біженців  (УВКБ ООН) та провідним українським експертом у сфері міграції. Ми працюємо в Україні за різними напрямками, зокрема, здійснюємо адвокацію, моніторинг та надання безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, біженцям та особам без громадянства.

Наразі співробітники фонду працюють також в місті Харків та Харківській області - для надання допомоги особам, які постраждали від військової агресії російської федерації проти України (включаючи такі категорії, як внутрішньо переміщені особи, біженці, особи без громадянства).

ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ПРОВЕДЕННЯ БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ЮРИДИЧНИХ ПИТАНЬ ЮРИСТАМИ БО «БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ» У ПРИМІЩЕННІ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (ЦНАП)

за адресою: м.Валки, проспект Григорія Сковороди, 1А

26 березня 2024р., з 10 год.

Також повідомляємо, що у місті Харків та області представниками Фонду здійснюється:

надання первинної та вторинної правової допомоги(індивідуальне консультування, у т.ч. за телефонами гарячої лінії фонду та проведення групових інформаційних сесій (наприклад, у місцях компактного проживання) з наступних питань:

• щодо пошкодження/знищення житла;
  • поранення/загибель внаслідок бойових дій, зникнення безвісти в зонах бойових дій (крім військовослужбовців);
  • визнання особи потерпілою від військових злочинів;
  • встановлення факту народження/смерті на тимчасово окупованих територіях;
  • перетину кордону;
  • оформлення та відновлення особистих документів (паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру,  документи на право власності та інші);
  • взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • порядок призначення органами соціального захисту виплат на допомогу, як внутрішньо переміщеним особам та особам, постраждалим внаслідок військового конфлікту (проблемні питання з призначення, затримки, відмови у виплаті) органами соціального захисту та отримання інших соціальних виплат;
  • пенсійні питання (відновлення виплати пенсії, повернення заборгованості, умови призначення), тощо;
  • також здійснюється представництво інтересів осіб у державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.