Вітання міського голови Валерія Скрипніченка з 8 Березня

Дата: 08.03.2024 09:43

Фото без опису

З першим подихом весни та з весняними першоцвітами до нас приходить свято краси і жіночності – Міжнародний день прав жінок та миру.

Цей день – ще одна гарна нагода, аби висловити вам, любі наші мами, кохані, сестри, подруги, колеги, величезну любов і повагу. Адже усе найдорожче, що є у житті, пов’язане з жінкою. Ви даруєте життя, створюєте і бережете тепло сімейного вогнища, наповнюєте будні світлими, яскравими фарбами, надихаєте нас, чоловіків, на добрі вчинки та справи.

А зараз ви, дорогі жінки, ще й щодня робите усе можливе, а іноді й неможливе, щоб підтримати наших захисників, переселенців та жителів деокупованих територій.

Багато жінок взяли до рук зброю та стали на захист України. На жіночі плечі лягла важка ноша, жінки воюють, жінки рятують людей, жінки докладають усі зусилля для Перемоги.

Українські жінки залишаються взірцем незламності, неймовірної внутрішньої сили, непохитної віри в Перемогу.

Нехай доля буде до вас прихильною, нехай вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей.

Міцного здоров’я та щастя вам і вашим родинам, дітям, онукам. Нехай живими та здоровими повернуться додому усі, кого ви так сильно чекаєте.

Добра і благополуччя у кожному домі. Перемоги і миру всім нам!

Слава Україні, слава українським жінкам!

З повагою – міський голова Валерій Скрипніченко.