Продовжуємо працювати для дітей та молоді

Дата: 29.02.2024 16:05

Фото без описуНашу громаду з робочим візитом відвідали голова Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей при Кабінеті Міністрів України Ірина Тулякова та заступник начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

Гості побували в інклюзивно-ресурсному центрі, поспілкувалися з його фахівцями та дітьми, яким тут надаються освітньо- реабілітаційні  послуги.Фото без опису

Оглянули також  приміщення, де невдовзі почне працювати Центр життєстійкості.

«Діяльність таких центрів передбачає проведення різнопланових заходів, підтримку ініціатив, консультації фахівців, психологічну допомогу та багато іншого. І Валківська громада - серед перших у нашій області, які успішно реалізують цей проєкт» - відзначила Віта Ковальська.Фото без опису

Також Ірина Тулякова та Віта Ковальська разом із керівництвом громади взяли участь у відкритті молодіжного центру «Салат» та познайомилися з роботою цифрового освітнього центру, облаштованого за співпраці з ЮНІСЕФ у Валківському ліцеї ім. О. Масельського.

«Попри виклики повномасштабної війни, з якими ми зіштовхуємося майже щодня, маємо робити все, щоб наші діти і наша молодь мали всі умови для повноцінного розвитку та подальшої реалізації. У вашій громадіі результати роботи в цьому напрямку вражають. Дякую всім, хто продовжує працювати для дітей та молоді» - відзначила Ірина Тулякова.Фото без опису