Відбулося чергове засідання робочої групи з оцінки потреб та планування відновлення і розвитку Валківської громади.

Дата: 08.02.2024 17:23

В обговоренні, яке пройшло під головуванням очільника громади Валерія Скрипніченка, взяли участь представники структурних підрозділів ради, а також керівники та спеціалісти комунальних підприємств громади.

Нагадаємо, що Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури (Мінвідновлення) з-поміж понад 100 учасників для пілотного проєкту було відібрано 10 громад, у числі яких і Валківська ТГ.

Метою даного проєкту є допомогти пілотним громадам, не чекаючи перемоги, почати комплексну розбудову своїх територій для забезпечення якісно нового рівня життя для їх мешканців.

Паралельно з розробкою плану відновлення, ведеться робота також над створенням Антикорупційної програми, що має містити оцінку можливих корупційних ризиків та заходів з їх попередження. Наявність такої програми – обов’язкова умова для подальшої співпраці з потужними міжнародними інвесторами, які будуть фінансово допомогати в реалізації комплексної розбудови нашої громади.

Проєкт реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії й за участю експертів KPMG України й Агенції відновлення та розвитку.