Загинув наш захисник Крикун Сергій Віталійович.

Дата: 03.02.2024 09:45

Фото без описуЗ сумом сповіщаємо про ще одну втрату для нашої громади. Загинув наш захисник Крикун Сергій Віталійович.

Народився Сергій 12 травня 1993 року у Валках, тут пройшли його дитячі роки. Навчався у Валківському ліцеї ім. О. Масельського, потім закінчив Харківський  електромеханічний технікум і отримав вищу освіту в Харківській державній академії міського господарства. Юнак мав нахил до вивчення точних наук, захоплювався технікою, важливе місце у його житті займали фізкультура і спорт.

Після закінчення навчання працював на  Новій Пошті у місті Валки, потім - у  Дніпрі та Тернополі інженером з проєктування та  встановлення сонячних батарей.

6 січня 2023 року був мобілізований Богодухівським ТЦК та СП, протягом трьох місяців проходив бойове залагодження у Львівській області, на Яворівському полігоні.  Після чого молодший лейтенант Сергій Крикун брав безпосередню  участь у бойових діях на Донбасі.

Загинув командир 2 стрілецького взводу Крикун Сергій Віталійович 30 січня 2024 року, потрапивши під ворожий мінометний обстріл під час виконання бойового завдання.

До останнього свого подиху наш Герой залишався вірним військовій присязі, мужньо захищав свободу і незалежність України.

У пам’яті рідних, друзів Сергій назавжди залишиться  доброю, ввічливою, глибоко порядною людиною, люблячим сином і братом, надійним товаришем для своїх друзів.

Валківська міська рада щиро співчуває рідним, близьким, бойовим побратимам нашого захисника.

Царство небесне і вічний покій тобі, наш Герою…

Про час і місце поховання Крикуна Сергія Віталійовича повідомимо додатково.