Спортивні новини громади

Дата: 02.02.2024 18:35

Сьогодні на базі ДЮСШ" Спорт для всіх" відбулась зустріч з футболістами (ветеранами) команди " Маяк" Валки", учасниками районних, обласних та всеукраїнських змагань.

У другій локації відбулись навчання дітей розумінню ризиків,пов'язаних з вибухонебезпечними предметами через футбольні навички. У заході взяли участь Олена Коробка - виконавчий директор Харківської обласної асоціації футболу ,Євген Шаповал- член виконавчого комітету Харківської обласної асоціації футболу, депутат Валківської міської ради.

Дякуємо голові Харківської обласної асоціації футболу Олегу Синєгубову та членам виконкому за підтримку ветеранів спорту Валківської громади та корисні навчання для наших дітей! Слава ЗСУ!