422 домогосподарства громади забезпечила Валківська міська рада  паливними брикетами від благодійників

Дата: 02.02.2024 17:44

Фото без описуВалківська міська рада плідно співпрацює з багатьма  благодійними організаціями та фондами, що сприяє вирішенню проблемних питань соціального характеру. Вже не перший рік триває така співпраця, зокрема, з БО “Благодійний фонд  “Право на захист”. Ця організація  моніторить ситуацію в громадах щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб, разом із соціальними службами допомагає в задоволенні потреб вимушених переселенців, їх  реінтеграції в суспільство.

Фото без опису     Фото без опису

А нинішньої зими міська рада залучила БО “Благодійний фонд “Право на захист” до забезпечення місцевих мешканців, житло яких не має газового опалення, паливними брикетами з деревини. Дана Благодійна організація завезла в нашу громаду 820,4 тонни паливних брикетів. Забезпечено ними 422 домогосподарства, які мають тільки пічне  опалення – з розрахунку  по два пелети, тобто близько  двох тонн брикетів на одне  домогосподарство.

Всім 422 домогосподарствам БО “Благодійний фонд “Право на захист” виділила паливні брикети з деревини безплатно. Щодо завезення їх у домогосподарства, то для жителів воно теж безплатне. Доставку здійснила комунальна установа  міської ради.

В окремих старостинських округах  долучилися до перевезення палива і місцеві  приватні підприємства та підприємці.