Орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено валківчанина МІЗЯКА Владислава Андрійовича (посмертно)

Дата: 02.02.2024 10:26

Указом Президента України №500/2023 за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння українському народові орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено валківчанина МІЗЯКА Владислава Андрійовича (посмертно)

Нагороду батькам учора в Харкові передали керівники 5-ої Слобожанської бригади Нацгвардії, у якій служив Владислав.

Орден став другою відзнакою нашого Героя. Першу він отримав  за участь в АТО/ООС.