Представники нашої громади відзвітували перед донорами про реалізацію проєктів

Дата: 13.12.2023 17:00

Завершальним етапом проєкту «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку» стала участь представників Валківської МТГ у Регіональному форум-воркшопі з обміну досвідом реалізації реагувань громад, який відбувся вчора у Харкові.

Валківщину  представляли – куратор проєкту «Людський вимір» в нашій громаді Вікторія Ханіна, керівник проєкту «Спецтехніка на сторожі безпеки та захисту людини» Сергій Тижненко та керівник проєкту «Якісне обстеження кожного пацієнта – шлях до здоров’я всієї громади» Ольга Борщ

У рамках вищезгаданого форуму представники громад презентували свої проєкти, обмінювались досвідом, обговорювали подальші ініціативи та дізнавалися про нові можливості для ефективного залучення донорського фінансування.

Валківська міська рада дякує Міжнародній організації з міграції (МОМ) за співпрацю та нові можливості розвитку.