Міський голова Валерій Скрипніченко взяв участь у загальних зборах членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Дата: 13.12.2023 16:24

Фото без описуУчасниками зібрання обговорювалися питання про стан та заходи антикорупційної діяльності і декларування в органах місцевого самоврядування області, про особливості управління майном комунальної власності в умовах воєнного стану та компенсації за пошкоджені/знищенні об’єкти нерухомого майна та про деякі питання реалізації положень закону України “Про адміністративну процедуру».Фото без опису

Також голова Харківської обласної ради, президентка Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, президентка УАРОР Тетяна Єгорова-Луценко разом з начальником ХОВА Олегом Синєгубовим привітали голів громад та очільників військових адміністрацій з Днем місцевого самоврядування і вручили відзнаки.

Почесною грамотою Харківської обласної військової адміністрації за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків відзначено Валківського міського голову Валерія Скрипніченка.Фото без опису