Кабінет щеплень облаштовано АЗПСМ сел. Старий Мерчик

Дата: 07.12.2023 11:27

Меблі для кабінету вакцинації придбали за позабюджетні кошти - виборовши перемогу у конкурсі міні-грантів на підтримку пунктів першої медичної допомоги «Досить боятися – пора вакцинуватися», який проводила Всеукраїнська асоціація громад за підтримки міжнародної компанії «Байєр», що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства.

Внутрішні ремонтні роботи тут виконали, об’єднавши зусилля міської ради та КНП «Валківський центр первинної медико-санітарної допомоги». В рамках міні-гранту отримано столики для оперерацій на руці, інструментальний та сповивальний, стілець лікаря,  тонометр.

Дякуємо за підтримку @Bayer Ukraine , @Всеукраїнська асоціація громад, @Ivan Slobodianyk.Доставку медичного обладнання здійснено завдяки @Nova Poshta Humanitarisn Сподіваємось, що попереду ще багато проєктів і перемог).