Загинув житель с. Хворостового Аскеров Ельхан Алескерович.

Дата: 07.12.2023 10:20

Сумна звістка з фронту знову надійшла у нашу громаду – загинув житель с. Хворостового Аскеров Ельхан Алескерович.

Народився і виріс Ельхан у Харкові. Після закінчення школи вступив до професійно-технічного училища, де здобув спеціальність електрозварника. Працював на підприємстві з виготовлення декоративного скла та дзеркал. Там і познайомився зі своєю майбутньою дружиною Анною.

Молода сім’я переїхала з Харкова до Хворостового, де мешкала останні десять років.

29 червня 2023 року Ельхан Аскеров був мобілізований для проходження військової служби в лавах Збройних Сил України. Отримав кілька військових спеціальностей під час навчання спочатку в навчальному центрі у м. Житомирі, а потім – у Великій Британії.

Військову службу проходив у складі 71-ї окремої єгерської бригади десантно-штурмових військ ЗСУ. 1 грудня був його останній бойовий вихід.

Фото без описуЗагинув Ельхан Аскеров в районі населеного пункту Роботине Запорізької області, виконуючи свій громадянський обов’язок з захисту незалежності і суверенітету України.

Турботливого сина кляті рашисти забрали у батьків, вірного і надійного чоловіка –у дружини, люблячого батька – у двох маленьких діточок.

Завжди привітним, готовим прийти на допомогу у будь-якій ситуації, чесним і справедливим – таким назавжди запам’ятають Ельхана Аскерова його друзі, односельці, бойові побратими.

Валківська міська рада висловлює щирі слова співчуття рідним і близьким нашого загиблого захисника.

Вічна шана і пам’ять Герою…

Прощання з Аскеровим Ельханом Алескеровичем та похоронна церемонія відбудуться завтра, 7 грудня, о 12 год., у селі Хворостове.

Живий коридор формується з 11год. по вулиці Поштовій, від трансформатора до будинку 27.