Напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями у Валківській громаді відбулася традиційна спартакіада «Сильні духом»

Дата: 01.12.2023 15:41

У адаптованих спортивних змагання активну участь взяли представники ГО «Товариства інвалідів», де показали гарні результати у таких видах спорту як дарц, шахи та стрільба з пневматичної гвинтівки.

Крім спортивного азарту учасникам запам’ятається цей день ще й творчими привітаннями від аматорів сцени, пригощанням запашним чаєм з смаколиками, подарунками від спонсорів та нагородами від Валківського міського голови Валерія Скрипніченка.

Бажаємо усім здоров’я та мирного неба!