Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Валківської міської ради.

Дата: 28.11.2023 16:20

За результатами засідання члени виконкому:

- надали ТОВ «КОНЦЕПТ-ПРО» дозвіл на розміщення зовнішньої реклами строком на 5 (п’ять) років;

- продовжили дозвіл на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «ПАССТРАНСГАЗ-М» строком на 5 (п’ять ) років;

- розглянувши заяви громадян,ухвалили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які здійснили поховання непрацюючих громадян працездатного віку, що не перебували на обліку в центрі зайнятості;

- враховуючи подання служби у справах дітей міської ради та рішення комісії з питань захисту прав дитини міської ради надали дітям статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.