Більше 3 мільйонів гривень виділили депутати з бюджету громади для підтримки Сил оборони України

Дата: 04.11.2023 20:38

Фото без описуВідповідно до рішень, ухвалених на засіданні чергової ХL  сесії Валківської міської ради VІІІ скликання, ці кошти будуть направлені на придбання:

- 3 автомобілів;

- 10 квадрокоптерів;

- 2 квадроциклів;

- матеріально-технічних засобів.

Змінами, внесеними рішеннями сесії до бюджету громади, також направлені кошти:

- на відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення Валківської МТГ;

- на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) Валківського ліцею ім. О. Масельського;

- на виготовлення детального плану території для встановлення модульної амбулаторії в с. Високопілля та на фінансування інших соціально важливих потреб і захищених видатків.

До складу депутатів Валківської міської ради від політичної партії «Слуга народу» відповідно до постанови Валківської міської територіальної виборчої комісії було внесено Демчук Тетяну Миколаївну замість депутата Повстянка Геннадія Васильовича, який склав повноваження.Фото без опису

Про роботу комунальної установи «Місцева служба комунальної власності» депутатам детально відзвітувала її директор Наталія Тридуб.

Рішеннями сесії у новій редакції затверджені Статути комунальних некомерційних підприємств «Валківська ЦРЛ» та «Валківський ЦПМСД».

Інші розглянуті питання й ухвалені рішення стосувалися сфер комунальної власності та земельних відносин.

Участь у пленарному засіданні чергової ХL  сесії Валківської міської ради VІІІ скликання взяли 19 депутатів.

Усі питання, винесені для розгляду сесії, були попередньо опрацьовані профільними депутатськими комісіями.Фото без опису