Народний депутат України Юлія Світлична сьогодні з робочою поїздкою відвідала Валківську громаду.

Дата: 02.11.2023 18:00

Фото без описуУ центрі уваги перебували питання соціального захисту та роботи відповідних служб громади.

Завітавши до відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування, Юлія Олександрівна поспілкувалася з літніми людьми, які проживають тут, поцікавилися в них умовами проживання, догляду, якістю харчування, надання медичних та інших послуг.Фото без опису

Почувши позитивні, вдячні відгуки постійних мешканців відділення, подякувала директору центру Володимиру Дарагану та працівникам відділення за сумлінне ставлення до роботи, опіку і щиру турботу, що так потрібні цим бабусям і дідусям, котрі з різних причин, у тому числі й через війну,  залишилися на схилі літ без уваги й піклування рідних.Фото без опису

Про  роботу служби у справах дітей, якою керує Оксана Степанова, зокрема про забезпечення функціонування на території громади сімейних форм виховання для дітей, які залишилися без батьківського піклування, Юлія Світлична мала можливість дізнатися, побувавши у дитячому будинку сімейного типу родини Вільхівських.

Чимало дітей зі складними долями вважають цю сім’ю своєю родиною, і, навіть ставши дорослими, створивши власні сім’ї, приїздять до своїх других мами й тата. І зараз теплом цього родинного вогнища зігріті семеро вихованців.

«Мене просто переповнюють емоції від захоплення і поваги до людей, які діляться теплом свого серця, надають турботу і тепло рідного дому дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Здоров’я, терпіння, мудрості, всіх благ земних щиро бажаю батькам цієї великої  сім’ї і щасливої долі – їх дітям, - сказала Юлія Світлична, а також подякувала за роботу керівнику та спеціалістам служби у справах дітей.