Дев’ять громад Харківщини, серед яких і Валківська, успішно захистили проєктні ідеї перед представниками Міжнародної організації міграції та Харківської обласної військової адміністрації.

Дата: 25.09.2023 13:11

Фото без описуЗахід відбувся як черговий модуль в рамках реалізації проєкту «Людський вимір – ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громад»

Нагадуємо, що розпочинаючи з травня цього року у нашій громаді відбулися тренінгові навчання, діалогові сесії, проведені фокус-групи та індивідуальні інтерв’ю. Все це задля отримання навиків залучення громадськості до визначення потреб та прийняття рішень, які допоможуть у вирішення проблемних питань для максимальної кількості валківчан.

Зазначимо, що важливим бонусом в цьому проєкті були 12 тисяч доларів, завдяки яким громада зможе скористатися і вирішити одну для себе важливу потребу.

Разом прийняли рішення – для кращого забезпечення благоустрою громади нам потрібне нове інноваційне обладнання - гідравлічний обрізувач дерев.

Фото без опису  Фото без опису

І хоча від громади необхідно було подати одну заявку, валківчани скористалися можливістю і розробили дві пропозиції - придбання біохімічного аналізатора для первинної медицини та подали додаткову заявку до МОМ.

Цими днями розробники проєктних заявок Вікторія Ханіна та Ольга Борщ успішно захистили обидві презентації.

Тепер впевнено можемо сказати – гідравлічному обрізувачу дерев в громаді бути, а от щодо біохімічного аналізатора поки що тримаємо кулачки. Це рішення ще за МОМ, як і проведення усіх тендерних процедур та закупівель.

Проєкт «Людський вимір» триває - попереду реалізація та презентація громаді успішно виграних проєктів.