Міністерство оборони України презентувало інформаційну пам'ятку «Родинам захисників»

Дата: 12.09.2023 16:06

Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць, та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

Родичі військових у буклеті можуть власноруч заповнити дані про захисників та захисниць, мати перелік основних контактів, за якими слід звертатися у різних ситуаціях, що можуть виникнути.

Також інформаційна пам’ятка містить відповіді на найпопулярніші запитання, зокрема, до кого звертатися у тій чи іншій ситуації, необхідні контакти та ряд корисних порад, що можуть бути використані при спілкуванні із військовими.

Ознайомитися з брошурою можна тут