Учора на Алеї Слави у Харкові назавжди попрощалися із захисником України, валківчанином Сергієм Березняком. Офіційно підтверджено – Березняк Сергій Олександрович загинув під час виконання бойового завдання.

Дата: 12.09.2023 15:21

Фото без описуБільше місяця тому жахлива звістка сколихнула місто і всю Валківську громаду – загинув валківчанин Сергій Березняк - член карате спільноти, призер чемпіонату України з карате, тренер валківської команди «HAMMER KARATE TEAM», людина, яку знали і поважали у нашій громаді.

Народився Сергій 5 червня 1990 року у Валках, тут виріс, закінчив ліцей імені Олександра Масельського. Потім навчався у Харківській державній академії фізичної культури.

З дитинства Сергій захоплювався карате. Займався цим видом боротьби з 10-ти років. У нього був хист до цього виду спорту і тому йому легко вдавалось досягати у ньому вершин майстерності.

Захоплення спортом у дитинстві переросло у справу всього життя. У 2015 році Сергій став призером чемпіонату та переможцем Кубку України з карате. Попри активну спортивну діяльність він встигав ще й займатися тренерською роботою. У середині 2010-х у Валках він відкрив спортивний клуб з карате «HAMMER KARATE TEAM», вихованці якого неодноразово ставали призерами вітчизняних першостей у різних вікових групах.

Перед початком повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну працював у Харкові менеджером у відділі продажів компанії, що займалася виготовленням виробів із каменю.

У березні 2023 року добровольцем пішов до РТЦК у місті Валки, воював у підрозділі «Кракен», був розвідником.

10 серпня 2023 року життя захисника України Березняка Сергія Олександровича обірвалося під час виконання бойового завдання в одній з гарячих точок фронту.

Він був справжнім патріотом, світлою, щирою, доброю, цілеспрямованою людиною та люблячим сином, чоловіком і татом.

У Героя залишилися двоє діточок і вагітна хлопчиком дружина, якого він дуже чекав.

До слів співчуття та підтримки мамі, дружині, діткам, близьким та рідним загиблого Героя долучається і Валківська міська рада.

Сумуємо разом з вами і розділяємо пекучий біль непоправної втрати.

Вічна пам’ять і слава тобі, наш Герою!