Допомога ветеранам у започаткуванні, поновленні та розвитку власного бізнесу

Дата: 11.08.2023 13:24

Фото без описуЗа ініціативи Валківської міської ради відбулася зустріч ветеранів – учасників війн та збройних конфліктів різних років, членів сімей загиблих захисників України з президентом ГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександром Чумаком.

Мова йшла про проєкт “Центр підтримки підприємницьких ініціатив “Новий відлік”, орієнтований на ветеранів та членів їх родин.

Мета проєкту — допомогти ветеранам у започаткуванні, поновленні та розвитку власного бізнесу, забезпечити можливості влаштувати гідне життя ветеранам та їх сім’ям, підвищити конкурентоздатність ветеранського бізнесу, зробити популярним підприємництво як спосіб самозайнятості серед ветеранів та створити передумови для появи нових робочих місць.

На проєкті будуть реалізовані наступні напрямки діяльності:

- менторська підтримка та супровід ветеранів;

- надання послуг та соціальної підтримки ветеранам, які здійснюють підприємницьку діяльність;

- сприяння у підвищенні конкурентоспроможності та популяризація ветеранського бізнесу на внутрішньому й зовнішніх ринках;

- створення комфортного бізнес-клімату для відновлення підприємницької діяльності та розвитку підприємництва серед ветеранів та ветеранок у регіоні.

З цією метою у Харкові стартує навчальний курс для ветеранів з підтримки підприємницької діяльності.

Під час  навчання учасники отримають консультації від експертів проєкту для розробки бізнес-плану чи маркетингової стратегії та підготують проєктні заявки і подадуть їх для отримання грантів на розвиток власного бізнесу.

Отримані під час навчання знання допоможуть започаткувати чи відновити власну справу, підвищити продажі, розширити асортимент продукції чи послуг, вийти на нові ринки.

Лектори мають практичний досвід ведення власної справи, проведення тренінгів та надання консультацій - не менше 10 років.

Участь у проєкті безкоштовна.

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/J5DaBn6yGV5uWkkEA

Контактна інформація: asprro@gmail.com, +380632326280, Наталія.

Проект реалізується за підтримки “Українського ветеранського фонду”