Валківська МТГ увійшла до дев’ятки від громад Харківщини, які продовжують участь у проєкті від Міжнародної організації з міграції (МОМ)

Дата: 09.08.2023 14:40

Фото без опису

Всього по Україні у проєкті «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних, співпраця та залучення громади», який фінансує уряд Канади, беруть участь більше 200 громад, серед них і Валківська.

Як ми повідомляли, проєкт стартував у травні. За три місяці активної роботи валківчани пройшли навчання на тренінгах, вчилися збирати, аналізувати та обробляти інформацію. Завдяки успішним результатам проведених тренінгів, наша громада отримала сучасний ноутбук та планшети, які в подальшому будуть використовувати для роботи в інформаційному полі.

Фото без опису

Нагадаємо, що наша громада боролася за грант у розмірі 7 тис. доларів на важливе обладнання для поліпшення життя своїх мешканців.

Приємним бонусом від МОМ стало збільшення грантових коштів до 12 тис. доларів.

Фото без опису

Змотивовані такою новиною, учасники проекту відпрацювали ряд пропозицій, які, на їх думку, дійсно важливі для усіх мешканців громади.  За результатами обговорення та голосування, обрали кілька надважливих.

Які? Про них розповідати поки що не будемо. Нехай спочатку все вдасться.

Фото без опису

Потім обрані пропозиції ретельно обговорили у фокус-групах та під час проведення індивідуальних інтерв’ю. З використанням отриманої техніки, відповідно до умов проекту, велася фото, відео та аудіо фіксація цих заходів. Усі  документи та звіти передані до МОМ.

Фото без опису

І знову  - ще одна приємна несподіванка. Найбільш амбітних громадам було запропоновано подати не одну, а дві заявки. Хоч роботи й збільшилося вдвоє, наша громада, як і ще одна, з дев’яти у Харківській області, скористалася цією можливістю.

Фото без опису

Наразі  працюємо над  написання аплікаційних форм, які необхідно обґрунтовано та правильно заповнити, щоб переконати  грантодавців у соціальній важливості запропонованих громадою ідей.

Упевнені, у нас все обов’язково вийде.

Про результати неодмінно  повідомимо.

Фото без опису

Дякуємо нашим фасилітаторам та організаторам, які впродовж кількох місяців нас навчають та курують.

Проєкт впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади @IOMUkraine