Дитячі будинки сімейного типу отримали допомогу від БО "Фундація Олени Зеленської"

Дата: 21.07.2023 16:44

Фото без описуДитячі будинки сімейного типу, що функціонують на території громади, отримали суттєву допомогу від Благодійної Організації «Фундація Олени Зеленської».
Родинам, за попередніми заявками служби у справах дітей міської ради, були доставлені пральні машини, мікрохвильові печі, конвектори, лампи, матраци, постільна білизна, харчові набори.
Служба у справах дітей міської ради дякує Валківській міській раді та волонтерам за доставку гуманітарної допомоги в родини.