Померла Роженко Катерина Сергіївна, депутат Валківської міської ради VIII скликання

Дата: 17.07.2023 16:47

РОЖЕНКО

КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА

15 липня зупинилося гаряче, невтомне серце прекрасної жінки, вмілого керівника й організатора, громадської активістки, депутата Валківської міської ради VIII скликання  – Катерини Сергіївни Роженко. Громада втратила людину талановиту й небайдужу, яка багато зробила для рідного селища Ков’яги, своїх односельців, для валківчан.

Народилася Катерина Сергіївна в Ков’ягах 6 квітня 1954 року. Закінчила місцеву школу, потім – кооперативне училище. Працюючи в сільСТ, дбала про поліпшення торговельного обслуговування ков’язьців і мешканців віддалених сіл. Одночасно продовжувала навчання і отримала диплом товарознавця.

Роботу успішно поєднувала з громадською діяльністю, долучалася до вирішення важливих для життя селища проблем.

За принциповість і активну позицію односельці не раз обирали Катерину Сергіївну депутатом селищної ради. А в 2001 році на позачергових виборах і потім 2002 року  на чергових місцевих виборах ков’язьці довірили Катерині Сергіївні очолити селищну раду.

За час роботи на цій посаді К.С. Роженко зробила чимало для розвитку соціальної сфери Ков’яг.

Було проведено газ на мікрорайон «Червоний господар», виконувалися роботи з ремонту доріг, благоустрою.

Активно працювала К.С. Роженко і як депутат Валківської районної ради кількох скликань.

І ще - багато робила для розвитку в селищі самодіяльного мистецтва. Чимало літ керувала аматорським колективом «Веснянка», який добре знали і завжди радо вітали шанувальники пісенного мистецтва Валківщини.

У 2020 році Катерина Сергіївна була обрана депутатом Валківської міської ради VIII скликання, очолила постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Смерть Катерини Сергіївни – непоправна втрата для всієї нашої громади, яка болем відгукнулась у серцях депутатів, працівників Валківської міської ради, усіх, хто знав і шанував цю людяну, уважну, щиру жінку з великим добрим серцем.

Щирі співчуття - рідним і близьким покійної. Царство небесне і світла пам’ять…