Міський голова Валерій Скрипніченко привітав бухгалтерів громади з професійним святом

Дата: 14.07.2023 15:30

Фото без описуНапередодні Дня бухгалтера, який  в Україні відзначається 16 липня, міський голова Валерій Скрипніченко запросив до залу засідань міської ради кращих у громаді фахівчинь цієї справи. Щоб подякувати за наполегливу, відповідальну, копітку працю, без якої неможлива робота жодного підприємства чи організації.

«Саме від ваших компетентності, професіоналізму, фахових знань і вмінь значною мірою залежать фінансова стабільність господарюючих суб’єктів та служб, у яких ви працюєте, своєчасність і  правильність нарахування заробітної плати працівникам, відрахування податків і зборів до бюджетів різних рівнів, а відтак - і наповнюваність бюджету нашої громади», - наголосив Валерій Скрипніченко у своєму вітальному слові.

Очільник громади подякував бухгалтерам за сумлінну роботу, побажав усіляких гараздів і вручив грамоти Валківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності та з нагоди професійного свята:

Власенко Юлії Василівні - економісту централізованої бухгалтерії відділу освіти Валківської міської ради;

Вязовиченко Раїсі Василівні - головному бухгалтеру КНП «Валківський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Губарєвій Світлані Миколаївні - головному бухгалтеру КНП «Валківська центральна районна лікарня»;

Губській Віті Олексіївні - бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу культури, туризму, молоді та спорту Валківської міської ради;

Єременко Наталії Григорівні – бухгалтеру Валківського ліцею імені Олександра Масельського;

Коваль Олені Павлівні - головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку Валківської міської ради;

Коваль Ользі Миколаївні - бухгалтеру КП «Благоустрій»;

Коваль Світлані Миколаївні - бухгалтеру Високопільського ліцею;

Коляді Зої Іванівні - головному бухгалтеру Валківського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України;

Лисяк Зої Іванівні - головному бухгалтеру КП «Вода»;

Москаленко Оксані Олександрівні - начальнику відділу бухгалтерського обліку та аналітичної роботи управління соціального захисту населення Валківської міської ради;

Соловйовій Юлії Григорівні - бухгалтеру Мельниківського ліцею;

Ткаченко Меланії Василівні - бухгалтеру – касиру Валківського ліцею імені Олександра Масельського;

Фесенко Юлії Анатоліївні - бухгалтеру центру надання соціальних послуг Валківської міської ради.

Святкового настрою усім додали музичні вітання від учасників художньої самодіяльності НД «Іскра».