ХЕЛП-ПОІНТ: ЦЕНТР ДЛЯ ВСІХ

Дата: 12.07.2023 16:44

Фото без описуХелп-Поінт – центр комплексної допомоги, де проводяться різні заняття для всіх вікових груп валківчан та жителів громади. Фахівцями центру розроблені цикли студій, розраховані на два місяці, для роботи з постійними групами. Це дає змогу дати комплексні знання та навички, а відвідувачам розпланувати свої візити завчасно і бути присутніми на більшості занять та зустрічей.

• В Хелп-Поінті проводяться спільні із батьками заняття для дошкільнят – для розвитку дрібної моторики та активації творчості, для чудового часу, проведеного разом.Фото без опису
  • Для школярів молодших та середніх класів – майстер-класи, арттерапія та цікаві перегляди мультфільмів із подальшим обговоренням.
  • Для дітей від 10 років і підлітків – студія імпровізації, яка спрямована на розвиток особистості й впевненість у собі, а також психологічні тренінги із дискусіями та навичками самодопомоги.Фото без опису
  • Для дорослих – групові зустрічі із психологом, де можна поділитись проблемами, навчитись методам самозаспокоєння та врівноваження або прийти на індивідуальну сесію та поспілкуватись. Також для дорослих є короткі курси комп'ютерної грамотності для опанування роботи із комп'ютером, користування соцмережами та необхідними додатками.

Для всіх в центрі знайдуться варіанти дозвілля та корисних і цікавих тренінгів.

Дізнатись більше про розклад та групи, записатись:

helppoint.valky@gmail.com

https://forms.gle/rHMpad7NfhDSKt6H7Фото без описуФото без опису