Діти Валківщини до Дня Конституції України

Дата: 28.06.2023 15:50

В громаді сьогодні відбулася низка патріотично-розважальних заходів для дітей.

Зокрема, у Сніжкові для малечі провели українознавчу вікторину "Конституція - основний закон України " та патріотичну музичну годину "Ми будуємо державу".

В цей день діти з захопленням ще й розмальовували тематичні малюнки.

А у Черемушній діти розфарбували патріотичними малюнками цілий майданчик перед місцевим клубом, а також грали в цікаві руханки.