Дата: 28.06.2023 12:53

Фото без описуВізьміть участь у проєкті HALLI 2.0 щоб мати більше можливостей для реалізації своїх ідей, щоб зробити прорив у розвитку та розповісти світові про лідерів/-ок України, які формують візію майбутнього.

Ви уявляєте зміни уві сні?
Вважаєте, що саме Ваші ідеї мають здійснити прорив у покращенні життя громади і країни?

Вже понад рік Україна є прикладом витримки та незламності для всього світу, а українці показують неймовірну силу духу в єднанні та пришвидшенні Перемоги!
Час діяти - зараз!
Тому не відкладайте на потім, адже вже сьогодні наші громади й населені пункти потребують сміливих та інноваційних рішень для розвитку та відбудови!

Поділіться своєю ідеєю і ми допоможемо її втілити!

- зберіть команду від 2 до 5 осіб;
 - опишіть ідею в заявці;
 - вдоскональте та доопрацюйте її під час Ідеятону, отримавши 150 у.о.;
 - отримайте менторську підтримку для втілення проєкту;
 - презентуйте свій сильний проєкт під час Хакатону, та змагайтеся за 5000 у.о. для його реалізації.

До участі у проєкті запрошуються ініціативні групи, громадські організації, спілки, об'єднання.
Умови участі у проєкті викладено ТУТ

У нас спільна мета — знайти рішення щодо подолання проблем/викликів:

- деокупованих територій;
         - території з високою ймовірністю окупації (близьке розташування до лінії ведення бойових дій та/або лінії кордону з країною-агресором);
         - приймаючі громади;
         - інтеграція внутрішньо переміщених осіб у життя приймаючих громад та виклики, спричинені подіями повномасштабного військового вторгнення.

Реєструйтесь командою!
Реєстрація триває до 10 липня 2023 року. (заявки приймаються до 23:59 09.07.2023 включно)

Результати буде повідомлено на електронну адресу, зазначену Вами у формі до 1 серпня 2023 року.
Більше деталей на нашому сайті: https://ants.org.ua/
У разі виникнення питань, щодо заповнення цієї анкети, надсилайте їх на електронну адресу halli@ants.org.ua. У темі листа зазначте “ Питання_HALLI2.0”.

Проєкт реалізується ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” за фінансової підтримки NED.