Клас безпеки сьогодні відкрито у Ков’язькому ліцеї.

Дата: 21.06.2023 17:35

Фото без описуДругий у Валківській громаді клас безпеки сьогодні відкрито у Ков’язькому ліцеї. Першим навчальним закладом, де було обладнано такий клас, став Валківський ліцей ім. О. Масельського.

На черзі – облаштування класів безпеки у Старомерчицькому і Шарівському ліцеях.

Відкриття таких класів є спільним проектом Державної служби з надзвичайних ситуацій та Міністерства освіти й науки України.

«Добре, що наші учні навчатимуться правилам дорожнього руху, пожежної, мінної безпеки, основам надання домедичної допомоги, засвоюватимуть алгоритми дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях в таких спеціально обладнаних для цього шкільних аудиторіях. Бо мати відповідні знання і вміння актуально завжди, а зараз, у такий складний для всіх нас час, – просто надважливо», - відзначив міський голова Валерій Скрипніченко.

Перший урок у класі спільно провели учитель, медпрацівник та психолог Ков’язького ліцею, а також фахівці ДСНС. Разом з учнями початкової ланки ліцею учасниками цього цікавого і корисного уроку стали й освітяни та керівники громади.Фото без опису