Міський голова Валерій Скрипніченко провів виїзний прийом громадян у Мельниківському старостаті

Дата: 16.06.2023 10:11

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян у старостатах громади міський голова Валерій Скрипніченко сьогодні поспілкувався з жителями Мельниківського старостинського округу.

Звернення, з якими селяни прийшли до очільника громади, стосувалися сфери земельних відносин, вирішення спірного для сусідів питання, а також питань освітнього процесу та стану доріг.

Міський голова надав роз’яснення щодо порушених проблем. Питання, що потребують вирішення, взято на контроль.