ВЕСНЯНІ ТУРБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ВАЛОК

Дата: 08.05.2023 16:11

У місті ремонтували та фарбували лавки і сміттєві урни у парках «Сонечко», «Молодіжний», сквері ім. А.Ільченка та верхній частині Центральної площі.

У парках висадили дерева, а на клумбах - кущі троянд.

Розпочато ремонт та фарбування дитячих майданчиків. Відремонтовано та пофарбовано пам’ятні знаки «Воїнам Степового фронту», стели на Меморіалі Слави, на Рогозовому кладовищі, Дідовій долині.

Відремонтований та встановлений питний фонтанчик біля футбольного поля.

Комунальники вивезли сміття з міського пляжу та з території лікарні. Розпочали завезення піску на дитячі майданчики.

Продовжується дробіння гілок та косіння трави по центральних вулицях.

Грейдерували дороги по вулицях Піщаній, Різдвяній, Набережній та провулку Майському.

Проведено ремонт щебеневим покриттям доріг по вулицях І.Коваля, Музейній, провулках Гончарному, Заводському.

Триває ремонт тротуарів, про що інформація висвітлюється окремо.