НА ХАРКІВЩИНІ З ПОЧАТКУ РОКУ – ПОНАД 3 500 НОВОНАРОДЖЕНИХ

Дата: 26.04.2023 16:33

Життя не стоїть на місці, а Харківщина – яскраве тому підтвердження. Так, відділи державної реєстрації актів цивільного стану попри все не зупиняють своєї роботи, ба більше, щодня покращують статистику знакових подій в житті її мешканців.

Зокрема з початку року відділами ДРАЦС Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції вже зареєстровано понад 3 500 актових записів про народження.

Приємно відзначити, що в перших документах малечі зустрічаються як звичні імена, так і більш рідковживані.

Так, найчастіше батьки називали своїх дітей Матвіями, Максимами, Микитами, Богданами, Марками, а також  Маріями, Софіями, Анастасіями та Алісами.

Рідше в свідоцтва про народження вписували такі ймення: Всеволод, Рустам, Маркіян Лаврін, Макс, а ще Варвара, Кароліна, Мія, Міра, Аларія, Даяна, Данелія, Адріана, Уляна та Меланія.